برای اجاره این باغ تالار و برگزاری مراسم

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید ؟

باغ تالار سفید

Specific details

نوع مراسم عروسی, نامزدی
سالن مجزا دارای 2 سالن میهمان
ظرفیت میهمان تا 400 نفر
ظرفیت مناسب مناسب برای بالای 150 نفر
فضای سبز و باغ دارای فضای باغ وسیع
sefid
1
2
3
4
5
6
7
8

Description

 

معرفی باغ تالار سفید

باغ تالار سفید یکی از باغ های عروسی معروف در منطقه گرمدره در نزدیکی حومه غرب تهران است . از ویژگی‌های این مجموعه دسترسی مناسب برای مهمان ها به آدرس باغ تالار است . باغ عروسی سفید در گرمدره از نظر سطح قیمت جزو باغ های با قیمت نسبتا بالا میباشد . به دلیل تقاضای زیاد برای رزرو تاریخ در این مجموعه لازم است که شما بین 3 تا 6 ماه قبل از تاریخ برگزاری مراسم خود ، برای اجاره و مشخص شدن تاریخ مورد نظر خود اقدام کنید .

 

فضای بیرونی باغ سفید گرمدره

فضای بیرونی باغ تالار سفید یک فضای بزرگ با طراحی فلت همراه با فضای سبز دیزاین شده است . فضای باز باغ تالار سفید برای فصل زمستان و فصل تابستان دارای زیبایی های منحصر به فرد خود است و در فضای باغ و فضای باز باغ تالار سفید امکان چیدمان سفره عقد و صندلی ها به صورت کلیسایی ، دیزاین های متفاوت مسیر ورود مهمان ها و عروس و داماد برای یک مسیر طولانی شامل گل آرایی و انواع دیزاین ؛ چیدمان میزهای مهمان در فضای چمن و فضای بیرونی سالن است . وقتی در مراسم بخواهیم از دیزاین روستیک و چیدمان صندلی های چوبی هم استفاده کنیم در قسمت چمن ها و فضای جلوی درب سالن امکان چیدمان وجود دارد .

یکی از دیزاین های زیبا در باغ تالار سفید نورپردازی ورودی آن است که به شکل نورپردازی فضای ورودی مهمان ها و عروس داماد با ریسه های نور و لامپ های تزئینی است . این تونل نور و نورپردازی جلوه های بسیار ویژه به مسیر ورودی و دیزاین های فضای بیرون سالن میدهد .

 

فضای داخلی و سالن باغ عروسی گرمدره

فضای داخلی باغ تالار سفید در گرمدره به صورت یک سالن مربع شکل با ارتفاع سقف بلند و بسیار مناسب برای برگزاری مراسم و مهمتر از همه رعایت کردن آکوستیک و صداگیری برای موزیک در دیوارهای سالن باغ سفید است . این صداگیری به این منظور است که صدای موزیک مهمان ها را آزار ندهد.

در سقف های بلند باغ تالار سفید تعداد زیادی لوسترهای تزیینی برای نورپردازی و جلوه بهتر به مهمانی و مراسم نصب شده است. این لوسترها در سایزهای بزرگ بوده و توسط ریموت کنترل امکان کم یا زیاد کردن نور آن ها وجود دارد که در زمان های مناسب از حالات مختلف نور آن استفاده می کنیم .

یکی دیگر از مزیت های باغ تالار سفید در گرمدره سرویس های بهداشتی بسیار بزرگ ، مرتب و تمیز است . رختکن تعویض لباس برای خانم ها هم بسیار بزرگ و دارای پرسنل ثابت است . ما در طول مراسم توسط پرسنل های نظافت سرویس های بهداشتی را همواره تمیز و در دسترس میهمانان قرار خواهیم داد . در رختکن هم یک نفر پرسنل برای تعویض لباس در خدمت میهمانان است و با دادن شماره آنها را همراهی می کند .

 

سالن شام

یکی دیگر از مزیت های باغ تالار سفید در گرمدره سالن بسیار بزرگ برای سرو شام است . این سالن در دسترسی بسیار مناسب برای مهمان قرار دارد .

 

سالن عقد باغ سفید

برای آن دسته از عروس و داماد هایی که علاقه‌مند هستند مراسم جشن عقد خود را در داخل یک سالن جدا از ورود مهمان و سالن اصلی مراسم و به دور از چشم همه مهمانان برگزار کنند یک سالن بسیار مناسب در دسترس آنهاست . ظرفیت سالن عقد حدوداً ۱۰۰ نفر و دارای دیواره های شیشه ای میباشد.

 

کافه و سرای سنتی

یکی دیگر از سالن های بزرگ که در فضای باز باغ تالار سفید می توانید مشاهده کنید سالن سفره خانه سنتی یا کافه است . ظرفیت این سالن حدود ۱۵۰ نفر می باشد که با دیزاین های کلاسیک و مبل های بسیار زیبا به سرو قلیان و چای برای آن دسته از عروس و داماد هایی که علاقه مند به داشتن این بخش از مراسم هستند در دسترس است . اگر عروس و داماد و میزبان مراسم تمایلی به استفاده از این فضا نداشته باشند این فضا در اختیار آنها در اختیار آنها قرار نخواهد گرفت .

 

سرویسها و دیزاین ها

از ویژگی های دیگر باغ عروسی سفید در گرمدره استفاده از صندلی های زیبا از نوع استیل و صندلی‌های روستیک میباشد. از صندلی های استیل می توانید در داخل سالن و از صندلی های روستیک می‌توانید در فضای بیرونی باغ استفاده کنید البته ترکیبی از این دو حالت هم امکان‌پذیر است . میز های مرتب و زیبا به صورت استیل جایگاه عروس و داماد بزرگ از نوع استیل و ادوات و لوازم دیزاینی برای گل آرایی شامل کاپ های گل و اکسسوری های زیبا برای تزیینات میز شمع و ورودی و فانوس های مختلف برای تزیینات مسیر ورودی و اطراف جایگاه عروس در باغ تالار سفید در دسترس است.

 

پارکینگ مهیمانان

 باغ تالار سفید در گرمدره از نظر فضای پارک میهمانان نیز دارای پارکینگ بسیار بزرگ برای سایر میهمانان شما می باشد . فضای پارکینگ عوامل از پارکینگ میهمانان شما جداگانه است و از درب ورودی مجزا آشپز ها و سایر عوامل وارد و خارج میشوند و هیچگونه تداخلی با ورود میهمانان شما به داخل سالن اصلی و محیط باغ مراسم نخواهند داشت .

 

 

Specific details

نوع مراسم عروسی, نامزدی
سالن مجزا دارای 2 سالن میهمان
ظرفیت میهمان تا 400 نفر
ظرفیت مناسب مناسب برای بالای 150 نفر
فضای سبز و باغ دارای فضای باغ وسیع

محدوده مورد نظر

گرمدره

طراحی و توسعه با heart توسط تیم تشریفات بزرگ آریان