تشریفات مجالس ارزان

تشریفات مجالس ارزان

شاید برخی از عروس و داماد ها به دلیل محدودیت های اقتصادی خود به دنبال برگزاری مراسم عروسی و تشریفات مجالس ارزان باشند . اما نکته ای که در این حوزه بسیار مهم است کیفیت تشریفات مجالس است که نباید به دلیل ارزان بودن یا قیمت مناسب بودن از بین برود و منجر به خاطره ای بد در ذهن مهمانان شود .

ارزان بودن تشریفات را در چند بخش میتوان بررسی کرد که اگر هرکدام از آنها با رعایت اصول شغلی ، اخلاقی و منطقی همراه باشد کیفیت مراسم حفظ شده و خاطره ای خوش از جشن حتی در انتخاب تشریفات مجالس ارزان در یادها خواهد ماند .

تشریفات مجالس ارزان و منوی شام

همانطور که میدانیم یکی از هزینه های اصلی برگزاری جشن شام است . منوهای شام معمولا دارای تنوعی زیاد هستند و اگر شما به فکر کمتر کردن هزینه ها باشید میتوانید منوی شام را کمی ساده تر کنید . این کار را حتما با مشورت تشریفات مجالس خود انجام دهید تا از تجربیات آنان بهرمند شوید .

انتخاب یک نوع کباب با جای چند مدل اضافه تر ، یک نوع خورش و خودداری از انتخاب موارد غذای اضافه تر به شما پیشنهاد میشود . اگر به دنبال تشریفات مجالس ارزان و با قیمت مناسب هستید حتی میتوانید کباب و خورش را نیز از منوی شام حذف کنید .

برنج ، گوشت و مرغ پایه های اصلی ساختار منوی شام هستند که بعضا حتی فقط یک مدل غذا را برای پذیرایی انتخاب میکنند. اگر به فکر انتخاب تشریفات مجالس قیمت مناسب هستید میتوانید گوشت را از غذای خود حذف کنید و به سرو یک نوع کباب یا برنج و مرغ در مراسم خود اکتفا کنید .

تشریفات مجالس ارزان و انتخاب گل آرایی

یکی دیگر از گزینه هایی که باعث بالا رفتن قیمت مراسم میشود گل آرایی است . هزینه گل آرایی چه کم باشد چه زیاد ممکن است برای افرادی که به انتخاب تشریفات عروسی ارزان فکر میکنند مهم باشد . با کمی سلیقه و استفاده از ظروف مخصوص میتوانید شمع آرایی را به جای گل آرایی استفاده کنید .

تشریفات مجالس با قیمت مناسب در پذیرایی ها

انواع پذیرایی های عصرانه و میان وعده ها نیز ممکن است هزینه های شما را بالاتر از محاسبه تان ببرند . شما میتوانید در صورتی که به دنبال تشریفات عروسی با قیمت مناسب هستید به جای آبمیوه های طبیعی از آبمیوه های سن ایچ استفاده کنید . همچنین میتوانید فینگرفودها و میان وعده ها اگر در منوی شما هستند را نیز حذف کنید .

تشریفات مجالس عروسی ارزان در انتخاب موزیک

یکی دیگر از بخشهای هزینه بر عروسی موزیک است . موزیک انتخابی شما اگر گروه زنده همراه با چندین نوازنده باشد ممکن است هزینه های شما را بالا ببرد . پس برای کاهش هزینه ها و مناسب بودن قیمت عروسی باید بجای موزیک زنده از دی جی استفاده کنید . در عمل کیفیت اجرای دی جی با گروه موزیک زنده تفاوت خیلی زیادی ندارد مگر اینکه به این موضوع اهمیت خاصی بدهید . پس برای انتخاب تشریفات مجالس ارزان و اقتصادی به فکر تغییر موزیک خود با مشورت تشریفات مجالس خود باشید .

همچنین پیشنهاد میکنیم برای تشریفات عروسی ارزان از ماشین های عروس اجاره ای استفاده نکنید . استفاده از ماشین شخصی یا حتی دوستان و نزدیکان موجب میشود تا بخشی دیگر از هزینه های شما کاهش پیدا کنند . حتی برای مناسب تر شدن هزینه ها میتوانید گل آرایی کمتر و مختصرتری را برای ماشین عروس انتخاب کنید .

طراحی و توسعه با heart توسط تیم تشریفات بزرگ آریان