تشریفات لوکس

تشریفات لوکس در سالهای 1393 به بعد رنگ و بویی متفاوت تر از فبل به خود گرفت . تا قبل از آن سالها تشریفات مجالس را با دکورهای متفاوت و شیک همراه با گل آرایی های با شکوه و زیبا شاهد بودیم . ولی بعد از ورود انواع صندلی های لاکچری ، دیزاین ها و اکسسوری های لاکچری و لوکس به عرصه ی تشریفات مجالس ، شاهد تغییرات چشمگیر در زمینه ی تشریفات مجالس بودیم که از آن ها به عنوان تشریفات لوکس یاد میکنیم . صندلی تالار چوبی میهمانان ، صندلی تالار طلایی و استیل ، جدیدترین تجهیزات تالار ، میزهای سنگی و چوبی ، باکس های آینه و غیره همگی از مواردی بودند که با ورودشان به مقوله تجهیز تالار و تشریفات مجالس عروسی ، تشریفات لوکس را برپا کرده و باعث تغییرات شگرف در تشریفات عروسی شدند .

تشریفات لوکس و گل آرایی

وقتی صحبت از تشریفات لوکس در مقوله گل آرایی میکنیم منظور ما گل آرایی ساده یا ویژه ای که در مراسم های عروسی میبینید نیست . گل آرایی در تشریفات لوکس یا تشریفات لاکچری یعنی استفاده از بهترین و گرانقیمت ترین گلهای فصل که با سلیقه بهترین گلکاران و با بیشترین حجم گل آرایی شده است . گل های بسیار بزرگ برای میزهای مهمان ، گل آرایی بسیار بسیار چشمگیر و زیبا برای ورود عروس و داماد و میهمانان ، گل آرایی بسیار لوکس و شگرف برای جایگاه عروس و داماد و همچنین استفاده از گل هایی بسیار خاص و کمیاب برای سفره عقد و میز شام . ممکن است هزینه گل آرایی خاص در تشریفات لوکس بالای به صد یا صدها میلیون تومان برسد .

تشریفات لوکس و پذیرایی

در تشریفات لوکس شما با پذیرایی های کمیاب و خاص روبرو خواهید شد . وقتی صحبت از تشریفات لوکس در پذیرایی ها میکنیم منظور ما پذیرایی انواع میگوهای کمیاب ، ماهی های کمیاب برای میان وعده ها ، خاویارهای اعلا و درجه یک ، مارماهی و گوشت صدفهایی خاص از اقیانوس ، گوشت از شکار حیوانات و پذیرایی آنها برای میان وعده و شام . آبمیوه ها نیز از تشریفات لوکس جدا نیستند و در تشریفات لوکس از آب میوه های استوایی و کمیاب استفاده میشود .

تشریفات لوکس و تزئینات

در تزئینات مراسم با تشریفات لوکس چیدمان ها بسیار زیبا و چشمگیر هستند . نورپردازی هایی خاص همراه با بکارگیری اکسسوری های نایاب و گران قیمت همگی در چیدمان های تشریفات لوکس عروسی مهم هستند . دکورهای روستیک همراه با طراحی بهترین دیزاینرها ، شمع آرایی با تعداد زیادی از شمع های مرغوب و گرانقیمت در بهترین شمعدانهای کریستالی و استیل که جلوه ای خاص و چشمگیر به فضا میدهند همگی از بخشهای متعدد برگزاری عروسی با تشریفات لوکس هستند .

طراحی و توسعه با heart توسط تیم تشریفات بزرگ آریان