No module Published on Offcanvas position

برای اجاره باغ تالار

نیاز به مشاوره دارید ؟

تماس با مشاورمشاوره : 09121029580

باغ تالار در شهریار

یکی از نزدیکترین مناطق برای برگزاری مراسم عروسی و جشنها به تهران ، انتخاب باغ تالار در شهریار میباشد . شهریار از نظر فاصله بسیار به تهران نزدیک بوده و جزو مناطق حومه غرب تهران است . منظور از شهریار محله باغستان ، سعید آباد و محدوده ابتدای جاده شهریار است .

سوالات متداول اجاره باغ تالار در شهریار

قیمت باغ تالار در شهریار چقدر است ؟

قیمت اجاره باغ تالار در شهریار با توجه به فصل ، زیبایی ، دسترسی و نوع انتخاب شما متغیر است . همچنین در فصل و ماههای مختلف نیز قیمت اجاره باغ تالار در شهریار متغیر است . کمترین میزان قیمت اجاره باغ تالار مبلغ 8 میلیون تومان میباشد .

آیا امکان اجاره باغ تالار بدون منوی پذیرایی و خدمات مراسم وجود دارد ؟

خیر ! رزرو و اجاره باغ تالار فقط با رزرو منوی تشریفات و پذیرایی امکان پذیر است .

وسعت باغ تالارهای شهریار چقدر است ؟ برای چه تعداد میهمان مناسب است ؟

پیشنهاد باغ تالار در شهریار بر اساس تعداد میهمانان شما انجام میشود . برای مثال باغ تالار پیشنهادی برای 70 نفر میهمان با باغ تالار پیشنهادی برای 250 نفر میهمان یکی نیست .

آیا امکان برگزاری مراسم در فضای باز وجود دارد ؟

بله ! امکان چیدمان مراسم در فضای باز با توجه به فصل برگزاری مراسم وجود دارد ، اما موزیک باید حتما در سالن باغ تالار مستقر باشد و موزیک در فضای باز از نظر قوانین باغ تالارهای شهریار ممکن نیست . فقط دو مورد پیشنهاد باغ برای برگزاری مراسم در فضای باز در شهریار برای مشتریان تشریفات بزرگ آریان برای فصل گرما وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید .

 

مدت زمانسیت که منطقه شهریار برای زوجهای جوان به یکی از گزینه های مهم برای انتخاب باغ تالار تبدیل شده است . حال این سوال در ذهن هر کدام از افرادی که به دنبال انتخاب باغ تالار در شهریار هستند پیش خواهد آمد که کدامیک از آنها را به عنوان بهترین باغ تالار شهریار میتوان نام برد ؟

اینکه بگوییم کدامیک از باغ تالار های شهریار بهترین هستند کمی به سلیقه مشتری و میهمانان یک مراسم بستگی دارد . برای مثال ممکن است یک زوج به فضای پارک مناسب برای میهمانان خود اهمیت زیادی بدهند و زوجی دیگر به فضای میز شام و نحوه سرو غذا که باید بدانید سالن شام دارای ویژگی هایی باید باشد تا تشریفات بتواند مدیریت میز شام را به بهترین شکل انجام بدهد .

برای انتخاب بهترین باغ تالار در شهریار باید به چند نکته مهم که هرکدام از آنها برای خاطره انگیز شدن جشن لازم هستند را بدانید . این نکات شاید هرکدام از نظر برخی از افراد مهمتر باشند اما در هر صورت دانستن و بکار بستن تمامی آنها میتواند به شما کمک کند تا به انتخاب بهترین باغ تالار در محدوده شهریار برسید .

اجاره باغ تالار در شهریار

برای اجاره باغ تالار در شهریار تشریفات آریان در کنار شماست . ما با معرفی بهترین باغ تالار شهریار برای مراسم شما با توجه به تعداد میهمانان ، فصل برگزاری مراسم و همچنین سلیقه عروس و داماد سعی میکنیم تا شما را در بهترین شب زندگی تان همراهی کنیم . اجاره باغ تالار در محدوده شهریار با توجه به زیبایی باغ تالار ، ظرفیت میهمانان و همچنین دسترسی آسان و در نهایت فضای ظاهری آن متغیر است . یک نکته بسیار مهم که در اجاره باغ تالار باید در نظر بگیرید این است که سطح باغ تالار انتخابی شما باید با سطح منوی انتخابی شما برای برگزاری مراسم همسان باشد .

برای مثال ممکن است که شما یک باغ تالار با قیمت بالا و سطح بالا را بپسندید و انتخاب کنید . حالا برای انتخاب جزئیات مراسم یا از نظر بودجه دچار محدودیت شوید یا اینکه نیاز مراسم شما منوی با تشریفات بالا نیست . اینجا این عدم تعادل بین منوی تشریفات مجالس و باغ تالار انتخابی شما جایز نبوده و با این انتخاب هم تزئینات منوی انتخابی شما دیده نمیشود و هم زیبایی های باغ تالار انتخابی شما به خوبی خود را نشان نخواهند داد .

دانستنی های مهم برای اجاره باغ تالار در شهریار

 برای اجاره باغ تالار باید به این نکات بسیار مهم توجه کنید . چند مورد را باید همزمان در نظر بگیرید . در ابتدا پیشنهاد میکنیم که یک تاریخ خاص را برای برگزاری مراسم خود انتخاب نکنید . سعی کنید بازه ای از تاریخ را برای انتخاب تاریخ برگزاری مراسم خود در نظر بگیرید . همچنین پافشاری روی روزهای خاص مثل اعیاد یا روزهای انتهایی هفته نیز شما را دچار دردسر خواهد کرد ، چرا که در روز های خاص مثل اعیاد از شلوغی خیابان ها برای مسیر رفت و آمد میهمانان و مخصوصا کلیه پرسنل پشتیبانی مراسم عروسی ، کاهش میوه های مرغوب و با کیفیت و شلوغ بودن قنادی ها همچنین در صورت دیر رزرو نمودن باغ تالار نیز ممکن است بسیاری از باغ های عروسی خوب در شهریار جلوتر رزرو شوند ، همچنین بند های موزیک ، اکیپ های فیلم و عکس و بسیاری مسایل دیگر که ممکن است در این تاریخ های مهم برای شما وجود داشته باشد. پس برای رهایی از این دست موضوعات لازم است که کمی زودتر برای رزرو باغ عروسی خود اقدام نمایید . همچنین داشتن محدودیت بودجه نیز انتخاب شما را محدود تر میکند . در نهایت هرچقدر محدودیت های بیشتری را برای خود قائل شوید ، گزینه های کمتری را برای انتخاب پیش رو دارید . پس بهتر است در زمان مراجعه به دفتر مشاوره تشریفات بزرگ آریان این موضوعات را بطور شفاف با ما در میان بگذارید . 

بهترین باغ تالارهای شهریار از نظر مسیر دسترسی

دسترسی به شهریار از تهران از چند مسیر امکان پذیر است . دسترسی تهران به شهریار از طریق اتوبان آزادگان و جاده فتح ( قدیم کرج ) است و همانطور که میدانیم بزرگراه همت به اتوبان آزادگان و سپس به فتح و پس از آن به خروجی شهریار دسترسی دارد . همچنین انتهای اتوبان حکیم غرب ( همدانی ) نیز به آزادگان و سپس به شهریار منتهی میشود . هچنین از طریق جاده قدیم کرج نیز به شهریار دسترسی وجود دارد .

محله اصلی شهریار سعید آباد ( باغستان ) نام دارد و تقسیم بندی اصلی دسترسی به باغ تالار های شهریار از طریق همین محله است . تعدادی از باغ تالارهای شهریار بعد از باغستان هستند که از نظر فاصله کمی دورتر از تهران هستند .

از لحاظ زمانی در ساعات خلوتی ترافیک فاصله شهریار با تهران حدود 30 الی 40 دقیقه است . اگر ترافیک زیاد باشد این زمان به حدود 1 ساعت تغییر خواهد کرد .

باغ تالارهای محدوده شهریار همگی از آدرس های مناسب و سرراست برخوردار هستند . برخی از فرعی های شهریار به دلیل خاکی بودن مسیر که البته طولانی هم نیست ممکن است در انتخاب و گزینش عروس و داماد تاثیر بگذارد .

اگر به فکر انتخاب باغ تالار در شهریار هستید به این نکته توجه کنید که فاصله تمامی باغ تالارهای شهریار از مرکزیت محله سعید آباد حدود 5 دقیقه است . پس در صورتی که منطقه شهریار را انتخاب و تایید کرده اید به فکر دورتر بودن یا کمی نزدیک تر بودن مسیر دسترسی باغ برای مهمانان خود نباشید .

بیش از این موارد باید به سهولت دسترسی ، مناسب بودن شرایط کوچه یا خیابان منتهی به باغ از نظر تردد ، مناسب بودن نور و روشنایی مسیر دسترسی باغ تالار و امنیت مسیر توجه کنید .

نمای بیرونی بهترین باغ عروسی در شهریار چطور است ؟

در سالهای اخیر شاهد آن بوده و هستیم که نمای بیرونی باغ عروسی در شهریار ظاهری زیباتر به خود گرفته اند . این ظاهر و نما تا جایی مهم شده که تقریبا تمامی باغ تالارهای شهریار اقدام به نوسازی یا بازسازی نمای بیرونی خود کرده اند . داشتن نما با نورپردازی های چشمگیر ، طراحی شبیه به عمارت ، استفاده از ستونهای بلند در ورودی سالن عروسی از نکاتی هستند که در نمای باغ تالارهای شهریار میتوانید مشاهده کنید .

وجود گنبدهای کلاسیک به سبک غربی ، نمای رومی از جنس سنگ یا کاذب ، دربهای چوبی مجلل و بلند ، استفاده از لوسترهای تزئینی در نما و همچنین پله های دوطرفه به شکل صراحی که در نمای عمارتهای لوکس شهریار مشاهده میشود جزو مواردی هستند که در بازدید و انتخاب باغ تالار های شهریار موثر شده اند .

تهویه هوا در باغ تالار‌های شهریار چگونه است ؟

 کلیه باغ تالار‌ها در شهریار از تهویه کامل و حرفه ایی هم برای فصل سرما و هم در فصول گرما برخوردار هستند و متناسب با تعداد میهمانان و حجم سالن هوای مطبوع در سالن های باغ تالار در شهریار دما تنظیم میشود. اگر در فصل سرما قصد برگزاری مراسم عروسی خود را دارید باغ های عروسی در سالن های خود دارای امکنات مناسب گرمایشی برای رفاه میهمانان شما هستند . همچنین برای فصول گرم سال نیز نگران خنک کردن سالن برگزاری مراسم خود در باغ نباشید و این اطمینان را به شما میدهیم که سالن های پیشنهادی از طرف تشریفات آریان از نظر امکانات رفاهی مورد تایید و اطمینان ما هستند .

بازدید از باغ عروسی در شهریار

برای پیشنهاد باغ عروسی به عروس و داماد باید چند نکته را در نظر گرفت : مهمترین نکته در این زمینه تعداد میهمانان است . البته ما میدانیم که تا روزهای پایانی و نزدیک به عروسی تعداد دقیقی از میهمانان در دست نیست ولی لازم است برای استارت و رزرو باغ تالار حدود تعداد میهمانان را از قبل بررسی و در نظر داشته باشید . همچنین نکته دیگر برای پیشنهاد باغ تالار موضوع مراسم است . باغ تالار برای جشن نامزدی با باغ پیشنهادی برای برگزاری جشن عروسی یکسان نیستند . مورد دیگر برای بازدید از باغ های عروسی شهریار بودجه عروس و داماد است . ما در جلسات مشاوره با در نظر داشتن موارد قبل و همچنین بودجه عروس و داماد برای اجاره باغ تالار در شهریار اقدام به برنامه ریزی برای بازدید از باغ و رزرو آن مینماییم .  

مسیر ورودی در باغ عروسی شهریار

منظور از مسیر ورودی همان مسیر ورود میهمان و عروس و داماد به سالن است . به دلیل وسعت زیاد در اکثر باغ عروسی در شهریار ، شاهد محوطه باز وسیع و کاربرد آن در مسیر ورود مهمانان به باغ تالار هستیم . یکی از نکات مهم در رقابت بین باغ عروسی شهریار مسیر ورودی مهمان و عروس و داماد به مراسم است . هرچقدر این مسیر از زیبایی بصری بیشتری برخوردار باشد در انتخاب باغ تالار توسط مشتریان آن تاثیر بیشتری خواهد گذاشت .

برخی از باغ تالار ها در شهریار ممکن است در مسیر ورودی میهمانان و عروس و داماد از تعدادی لوستر ، طاق های گل مصنوعی یا چوبی ( روستیک ) ، ریسه های نورپردازی یا پرده های حریر استفاده کرده باشند که این موضوع باعث زیباتر شدن مسیر ورودی مهمانان و عروس و داماد خواهد شد .

از جمله مواردی که در مسیر ورودی باغ عروسی در شهریار باید به آن توجه کنید امکان تزئین آن طبق سلیقه عروس و داماد و البته بودجه ای که به آن اختصاص داده اند میباشد . انتخاب باغ تالار با مسیر ورودی طولانی مستلزم داشتن تزئیات مناسب و درخور آن فضا است . پس اگر بودجه زیادی برای این موضوع در نظر نگرفته اید حتما به آن توجه کنید . همچنین ممکن است برای انتخاب باغ تالار در شهریار برای فصل پاییز یا زمستان ، دیگر تزئینات فضای بیرونی باغ تالار برای شما و میهمانتان اهمیت زیادی نداشته باشد چراکه ممکن است با بارندگی یا سرمای زیاد مواجه شوید که منجر به عبور سریع از آن و عدم توجه به فضای بیرونی باغ تالار خواهد شد .

فضای باز بهترین باغ تالارهای شهریار چه ویژگی هایی دارد ؟

همانطور که توضیح دادیم فضای بیرونی باغ تالار عروسی در فصلها و زمانهایی مهم است که هوای مناسب برای استفاده از آن وجود داشته باشد . البته این نکته را فراموش نکنید که زیبایی ظاهری فضای بیرونی و باز باغ تالار در تمامی فصول مهم است .

وقتی فضای بیرونی باغ تالار مناسب برای تزئینات ، نشستن ، سفره عقد ، سفره خانه سنتی یا مراکشی ، موزیک وی آی پی یا کافی شاپ داشته باشد ، در صورتی که برای تمامی این موارد یا یک مورد از آنها بودجه داشته باشید ، به زیبایی مراسم شما خواهد افزود .

وجود آبنماهای بزرگ و زیبا در فضای بیرونی باغ تالار منجر به ایجاد احساس خوب در میهمانی که ممکن است از آن فضا برای چیدمان استفاده کرده باشید خواهد شد . همچنین در صورتی که علاقمند به تزئینات روستیک ( چوب ) باشید ، بهترین مکان برای چیدمان آن فضای بیرونی باغ تالارهای شهریار است .

گروهی دیگر از عروس و دامادها علاقمند به چیدمان سفره عقد خود در فضای باز و بیرونی باغ تالار هستند . باغ تالارهای شهریار اکثرا این امکان را برای عروس و داماد فراهم کرده اند و برگزاری مراسم عقد در فضای بیرونی باغ تالارهای شهریار ، خاطره عقد را شیرین تر و جاودانه تر خواهد کرد .

مشخصات سالن و نکات مهم برای انتخاب باغ عروسی در شهریار

در باغ عروسی شهریار شاهد سالنهایی بزرگ با ظاهرهایی زیبا و چشمگیر هستیم البته نه در تمامی باغ تالارهای این محدوده . زیبایی سالن باید با ظرفیت مناسب برای مهمانان و چیدمان بر اساس تزئینات تشریفات سنجیده شود . در انتخاب باغ عروسی شهریار به دلیل بزرگ بودن اکثر سالنهای پذیرایی آنها ، باید به ظرفیت آن توجه کنید . انتخاب سالن پذیرایی بزرگ برای تعداد میهمانان کم موجب بی روح شدن مراسم خواهد شد.

در حالت کلی 2 نوع سالن در باغ عروسی های شهریار وجود دارد . سالن های مربع و سالنهای مستطیل که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند . برای مثال در سالنهای مربع در صورتی که پیش رقص در یک ظلع آن قرار گرفته باشد موجب دید مناسب برای میهمانان و افرادی که نشسته اند خواهد داشت . در سالنهای به شکل مربع چیدمان و تزئینات داخل سالن بیشتر در معرض دید میهمانان قرار خواهد گرفت .

سالنهای مستطیل در 2 حالت ممکن است که چیدمان شوند . یکی از آنها وجود پیست رقص در وسط سالن است . در این حالت چیدمان میز و صندلی های مهمانان در 2 طرف پیست رقص بوده و از طرفین به مرکز سالن دید خواهد داشت . در این حالت مهمانانی که دورتر یا عقبتر نشسته باشند دید کمتری به پیست رقص خواهند داشت .

در حالت دیگر و سالنهای مستطیل در باغ تالارهای شهریار که پیست رقص آن در انتهای سالن و یکطرف قرار دارد ، به دلیل دید کم و ناکافی میهمانان نشسته ، طرفدار کمتری دارند و انتخاب این نوع سالن پیشنهاد نمیشود .

سیستم سرمایش و تهویه در تابستان در بهترین باغ تالارهای شهریار

توجه به سرمایش و تهویه در باغ تالارهای شهریار بسیار مهم است . اگر بهترین طراحی مراسم عروسی را با بیشترین بودجه انجام دهید در صورتی که خنک بودن سالن و تهویه آن دارای کیفیت مناسب نباشد ، مطمئن باشید خاطره ای بد در ذهن میهمانان شما خواهد ماند .

البته در باغ تالارهای شهریار به دلیل تازه ساخت بودن اکثر آنها ، این موضوع رعایت شده و نیازی به نگرانی در این زمینه نیست اما در هر صورت توجه به این موضوع از جانب عروس و داماد و مشتریان آنها اکیدا توصیه میشود .

توجه به گرمایش سالن اصلی و سالن شام

همچنین در فصل سرما وجود سیستمهای گرمایشی مناسب در باغ تالارهای عروسی شهریار به شدت حس خواهد شد . شهریار به دلیل اینکه ز نظر جغرافیایی منطقه ای باز است ، دمای هوا در این محدوده پایینتر از تهران و کرج است . لذا در زمان انتخاب باغ تالار در شهریار یا هرجای دیگری ، به این نکته مهم توجه کنید .

سالن شام و دانستنی های مهم برای انتخاب یک باغ تالار خوب در شهریار

وسعت سالن شام باید متناسب با تعداد مهمانان ، تعداد غذاهای مراسم و نحوه مدیریت میز شام باشد . یکی از نکات مهم در انتخاب باغ تالار های شهریار باید توجه به سالن شام باشد به نحوی که سالن شام دارای 2 درب ورودی و خروجی باشد . بهتر است که از از انتخاب باغ تالارهای عروسی شهریار که سالن شام آنها یک درب ورودی و خروجی دارند بپرهیزید . چراکه ترافیک ایجاد شده در ورودی سالن شام موجب طولانی تر شدن زمان سرو غذا و در نتیجه افت کیفیت غذا ، سرد شدن آن و ایجاد احساس ناخوشایند در میهمانان خواهد شد .

سالن شام در مجموعه های پذیرایی باید با سالن تهیه و سرو غذا فاصله کمی داشته باشد . البته این فاصله کم هرگز نباید به انتشار بوی سرخ کردن یا تهیه کباب ها در سالن شام شود . برای این موضوع ، سالن شام در باغ تالار های شهریار را باید از نظر تهویه نیز بررسی کنید .

نکات مهم در مورد پیست رقص

پیست رقص یکی از قسمتهای بسیار مهم در باغ تالار است . باغ تالارهای شهریار به دلیل وسعت مناسب ، از فضای پیست رقص کافی برای مهمانان خود برخوردار هستند . البته باید به متناسب بودن این فضا به نسبت وسعت سالن و همچنین تعداد میهمانان خود توجه کنید .

یکی از ویژگی ها یا امکانات پیست های رقص در باغ تالارهای شهریار نورپردازی از کف یا همان کف ال ای دی است . این نورپردازی ضمن اینکه موجب زیباتر شدن فیلم نهایی مراسم میشود و همچنین در زمانهایی که سالن توسط اپراتور نورپردازی موزیک تاریک میشود جلوه خاصی به سالن میدهد ، اگر همسطح با کف سالن نباشد ، حتی اگر اختلاف ارتفاع آن در حد کم هم باشد منجر به دردسر برای مهمانان خواهد شد .

یکی دیگر از امکانات پیست رقص در باغ تالار های شهریار نورپردازی آن است . در زمان انتخاب باغتالار در شهریار حتما به نورپردازی بالای پیست رقص توجه کنید .

در زمان انتخاب باغ تالارهای شهریار باید به این نکته بسیار مهم توجه کنید که تمامی مهمانان شما به پیست رقص مراسمتان دید مناسب داشته باشند . نزدیک بودن پیست رقص به جایگاه عروس و داماد نیز از نکات مهم دیگر است . چراکه مراسمهای برش کیک معمولا در جایگاه عروس انجام شده و باید در کنار سایر مهمانان و پیست رقص باشد .

برای انتخاب باغ تالار در شهریار به جایگاه عروس و داماد توجه ویژه داشته باشید

جایگاه عروس و داماد در باغ تالارهای شهریار معمولا چشمگیر و در محل مناسب قرار گرفته اند . منظور از این نوشته تزئینات این جایگاه نیست و صرفا به محل آن ، دید مناسب عروس و داماد به مهمانان و کل مراسم و همچنین دید مناسب مهمانان و مدعوین به عروس و داماد ، نزدیک بودن آن به پیست رقص و همچنین تامین سرمایش یا گرمایش محدوده جایگاه عروس و داماد است .

در برخی از باغ تالارهای شهریار ، جایگاه عروس و داماد کمی بالاتر از سطح سالن طراحی شده که این امر تاثیر بسیار زیادی در بهبود نکاتی که در بالا برایتان نوشتیم خواهد گذاشت .

در مورد تزئینات جایگاه عروس به بخش مقالات مراجعه کنید .

محل قرارگیری سفره عقد در باغ تالارهای شهریار

سفره عقد در باغ تالار بهتر است که در فضای بیرون و حیاط آن چیده شود . اگر محل سفره عقد خود را در فضای باز انتخاب کنید مطمئن باشید که فیلم و عکس آن بسیار زیباتر از فضاهای سرپوشیده خواهد بود . در باغ تالارهای شهریار معمولا فضایی را برای سفره عقد در فضای باز در نظر گرفته اند که با شیشه هم پوشانده شده است . این شیشه برای جداسازی این فضا با بیرون و در عین حال دید مناسب به فضای سبز است .

اگر در شهریار به دنبال باغ تالار هستید و مراسم شما در فصل تابستان یا بهار است پیشنهاد میکنیم چیدمان سفره عقد در فضای باز با بررسی کنید . اما به این نکته توجه کنید که اگر سالن شیشه ای یا سربسته برای سفره عقد داشتید حتما به فکر تهویه ، سرمایش و گرمایش داخل آن سالن باشید .

دانستنی هایی در مورد سفره خانه در باغ تالار های محدوده شهریار

سفره خانه سنتی یکی از قسمتهایی است که در تمامی باغ تالارهای شهریار وجود دارد . در گذشته باغ تالارهای محدوده شهریار سفره خانه یا چایخانه ثابت نداشتند و تشریفات مراسم آن را از بیرون بصورت سیار آورده و برپا میکرد و بعد از مراسم هم جمع آوری و خارج میشد .

در باغ تالارهای شهریار ، امروزه شاهد آن هستیم که دیگر نیازی به سفارش سفره خانه از بیرون نیست و فضایی را به آن اختصاص داده اند . معمولا فضای چایخانه ها در باغ تالار های شهریار بین 20 تا 50 نفر متغیر است . معمولا در سفره خانه های سنتی به سرو انواع چای ، قلیان و تنقلات برای میهمانان پرداخته میشود .

اگر قصد سفارش سفره خانه را در جشن خود دارید به نکات و دانستنی های مهم آن در بخش وبلاگ سایت توجه کنید .

برای انتخاب بهترین باغ تالار در شهریار نکات مهم سرویس بهداشتی را بخوانید

سرویس های بهداشتی باید محلی تمیز ، در دسترس آسان مهمان و همراه با نظافت مرتب باشد . در باغ تالارهای شهریار سرویس های بهداشتی اکثر باغها بسیار تمیز ، شیک و مناسب هستند . بهتر است در زمان برگزاری مراسم ، نظافت سرویس های بهداشتی مدام رسیدگی شود . قبل از ورود به مراسم در هرکدام از باغ تالارهای شهریار ، حتما به سرویس های بهداشتی سر بزنید و از تامین بودن مایع دستشویی ، دستمال کاغذی و بهداشت اولیه آن اطمینان حاصل کنید .

همکاری و هماهنگی باغ تالارهای شهریار و تشریفات

بهتر است در زمان انتخاب تشریفات برای جشن خود از او بخواهید که باغ تالارهایی را در شهریار به شما پیشنهاد کند که سابقه همکاری بین آنها وجود داشته باشد . شرایط عمومی آبدارخانه ، سرویس های مربوط به کارکنان و پرسنل تشریفات ، محل قرارگیری آشپزها ، محل تخلیه میوه و تحویل انتهای شب و چند مورد دیگر ، از نکاتی هستند که مجموعه های تشریفات مجالس به نحوه عملکرد باغ تالارهای شهریار در این موارد را اهمیت داده و در صورتی که یک باغ تالار در این زمینه ها برای مهمانان خود و تشریفات مجالس انتخابی عروس و داماد دردسرهایی ایجاد کرده باشد ، معمولا تمایلی به پیشنهاد آن از طرف تشریفات مجالس به عروس و داماد ها کمتر از سایر باغ تالارهای شهریار است .

محل قرارگیری موزیک در باغ تالارهای شهریار و دانستنی های جالب

در باغ تالارهای شهریار معمولا برای استیج موزیک فضایی را با سطح بالاتر از پیست رقص برای موزیک در نظر میگیرند . هرچقدر جایگاه و استیج موزیک تسلط بیشتری روی مراسم و مهمانها داشته باشند کیفیت کار و مدیریت بهتری خواهند داشت .

آتلیه سیار و چالش های آن در باغ تالارهای شهریار

در سالهای گذشته شاهد آن بوده ایم که وجود آتلیه های سیار در باغ تالارهای شهریار موجب تداخل فعالیت عکاس و فیلمبردار مراسم با آتلیه سیار داخل باغ تالار شده و این عدم هماهنگی و تداخل بوجود آمده موجب تاثیر بد روی گروه عکاس و فیلمبردار مراسم داشته و در نهایت کسی که متضرر این موضوع شده است عروس و داماد هستند . در این مورد مقاله دیگری نیز در بخش وبلاگ سایت نوشته ایم که پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید .

آتلیه های سیار مستقر در باغ تالارهای شهریار معمولا در محل عکاسی خود امکان چاپ عکس مهمان را دارند و علاوه بر چاپ اقدام به نصب عکس روی تخته شاسی یا انواع قاب میکنند .

در باغ تالارهای شهریار معمولا از اعضای آتلیه سیار مستقر در سالن به تمامی میزهای مهمان سر زده و ضمن بازاریابی و معرفی کار خود از میهمانان دعوت میکنند که برای عکاسی به آنجا بروند . بعضا در برخی از باغ تالارهای شهریار دیده شده که افراد بازاریاب ( پرزنتر ) آتلیه سیار به دفعات زیاد به دعوت از مهمان پرداخته اند و همین امر موجب ناراحتی مهمانان شده است . لازم به ذکر است هزینه چاپ هر عکس را خود مهمان پرداخت میکند و این هزینه ارتباطی با عروس و داماد ندارد .

محدودیت ساعت اتمام جشن در باغ تالار های شهریار

در باغ تارهای شهریار معمولا ساعت انتهای مراسم مشخص و تحت یک قانون کلی رعایت میشود . وقتی صحبت از ساعت اتمام میکنیم منظور اتمام برنامه موزیک است . ممکن است ساعت اتمام مراسم در باغ تالار شهریار ساعت 11 شب باشد ولی تا زمانی که مهمانان از باغ تالار خارج شوند ساعت نزدیک به 2 بامداد خواهد شد .

ممکن است در برخی از باغ تالارهای شهریار در مورد این ساعت اختلافاتی وجود داشته باشد ولی در نهایت بیشترین ساعت ممکن استفاده از موزیک در باغ تالارهای شهریار ساعت 12 شب است .

شئونات اسلامی و باغ تالار مختلط در شهریار

از زمانی که باغ تالارهای شهریار اقدام به دریافت مجوز کرده اند و در واقع نام " تالار " بر روی آنها گذاشته شده موظف به تابعیت از قوانین تالارهای پذیرایی هستند . یکی از این قوانین شئونات اسلامی مهمانان است . حفظ حجاب از زمان ورود به مراسم تا زمان خروج در باغ تالارهای شهریار الزامیست .

همچنین یکی یگر از قوانین مهم در باغ تالارهای شهریار عدم اجازه مهمانان در سرو و نوشیدن مشروبات الکلی است . قانون ناظر بر فعالیت باغ تالارهای شهریار در این زمینه بسیار سختگیرانه عمل میکند و حتی با درخواست صاحبین مراسم نیز این امکان در باغ تالار های پذیرایی شهریار وجود ندارد .

قیمت باغ تالارهای شهریار

قیمت در بین باغ تالارهای محدوده شهریار متغیر است و ممکن است در فصلهای مختلف سال از عددی حدود 3 میلیون شروع و تا بیش از 50 میلیون تومان هم این قیمت ها تغییر کند . اولین سوالی که به ذهن مشتریان و عروس و داماد میرسد این است که دلیل این تفاوت چیست و بر چه اساسی یک باغ تالار در شهریار را قیمت گذاری میکنند ؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که قیمت اجاره باغ تالار بر اساس میزان هزینه ایست که در ان شده . منظور از هزینه فضاسازی ، تزئینات ، زیباسازی و تجملات یک باغ تالار در شهریار است . در واقع هرچقدر یک باغ تالار هزینه بیشتری برای ساخت ، تزئینات ، امکانات رفاهی و تجملات لوکس پرداخت کرده باشد اجاره بیشتری نیز برای رزرو آن در نظر خواهد گرفت .

اما نکته ای که در مورد قیمت اجاره یک باغ تالار در شهریار وجود دارد این است که اجاره باغ تالار در تمامی روزهای سال ثابت نبوده و با توجه به فصل ، روزهای عادی و روزهای پایان هفته و در ماه های مختلف سال متغیر است .

قیمت باغ تالارهای شهریار در ماه رمضان

یکی از ماه هایی که قیمت اجاره باغ تالار در شهریار کمتر از سایر روزهای عادی سال است ماه مبارک رمضان است . اجاره باغ تالار در شهریار و در ماه رمضان از نظر اقتصادی کمک زیادی به عروس و داماد کرده و اگر در طول ماه رمضان به غیر از روزهایی که حرام است اقدام به اجاره باغ تالار کنید هزینه کمتری نسبت به روزهای عادی سال پرداخت خواهید کرد .

قیمت باغ تالار در شهریار برای تابستان

بیشترین مبلغ برای اجاره یک باغ تالار در شهریار در فصل تابستان است . دلیل هم واضح است و آن اشتیاق عمومی برای برگزاری مراسم در فصل تابستان برای هوای عالی و شرایط مناسب آب و هوایی است . تقاضای بسیار زیاد برای اجاره باغ تالار های شهریار در فصل تابستان موجب شده تا بیشترین مبلغ اجاره را برای ماه های خرداد تا شهریور در نظر بگیرند و هرچقدر به شهریور نزدیک میشویم به اوج این قیمت میرسیم .

در تابستان و در واقع تمامی روزهای سال قیمت اجاره یک باغ تالار در شهریار برای وسط هفته با آخر هفته متفاوت است و دلیل ان هم تقاضای عمومی بیشتر برای رزرو روزهای آخر هفته است . منظور از وسط هفته روزهای شنبه تا سشنبه و منظور از آخر هفته روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه است . همچنین باید بدانید که اگر با اعیاد و روزهای تعطیل خاص روبرو باشیم ، حتی اگر این عید یا تعطیلی وسط هفته هم باشد ، هزینه اجاره روز تعطیل و شب قبل تعطیل با قیمت انتهای هفته محاسبه میشود .

قیمت باغتالار در زمستان در محدوده شهریار

فصل زمستان به دلیل تقاضای کمتر مردم به برگزاری عروسی قیمت اجاره باغ تالارهای شهریار نیز کاهش یافته و به پایین ترین مبلغ خود در طول سال میرسند . در واقع روزهای وسط هفته که همان شنبه تا سه شنبه هستند در فصل زمستان پایینترین قیمت اجاره باغ تالار در محدوده شهریار است .

با یک مثال ادامه میدهیم . فرض کنید قیمت باغ تالار در محدوده شهریار در فصل تابستان 15 میلیون تومان است . اگر همین باغ تالار را بخواهید در زمستان اجاره کنید مبلغی حدود 8 میلیون باید برای آن در نظر بگیرید . حالا اگر روزهای وسط هفته را انتخاب کنید این مبلغ ممکن است به یا حتی 5 میلیون هم کاهش پیدا کند .

شاید تصور کنید که اگر مشتریان یک باغ تالار در شهریار روزهای وسط هفته را رزرو نکنند ممکن است خالی مانده و آن تاریخ توسط مشتریان دیگر رزرو نشود پس باغ تالار باید با قیمتی خیلی پایینتر هم تاریخ را اجاره دهد . اما دلیل مشخص کردن یک حداقل برای اجاره باغ تالار هزینه های جاری آن مجموعه برای یک روز برگزاری مراسم است . که در نهایت منجر به تعیین مبلغی به عنوان حداقل اجاره از سوی مدیر باغ تالار میشود .

ظرفیت مهمان در باغ تالارهای شهریار

ظرفیت باغ تالارهای شهریار برای تعداد مهمان زیر 100 نفر در باغ تالارهای کوچک تر شروع شده و تا 1000 نفر هم امکان برگزاری مراسم در شهریار وجود دارد . به دلیل تنوع بسیار زیاد در باغ تالارهای شهریار ، مجموعه های تشریفات مجالس بر اساس تعداد نفرات مهمان به عروس و داماد پیشنهاد باغ تالار های مختلف را میدهند .

کدام باغ تالار شهریار برای شما مناسب است ؟

اینکه کدام باغ تالارهای شهریار برای شما مناسب تر از بقیه هستند به چند عامل بستگی دارد . اولین و مهمترین آنها تعداد میهمانان شماست . تشریفات آریان بر اساس تعداد مهمانان شما بهترین باغ تالارهای شهریار را به شما پیشنهاد میکند .

نکته مهم بعدی که باید برای انتخاب یک باغ تالار مناسب در شهریار در نظر بگیرید مبلغ اجاره باغ تالار است . در جلسات مشاوره تشریفات آریان با عروس و داماد ، سعی میکنیم بر اساس بودجه کلی آنها برای برگزاری مراسم باغ تالارهای محدوده شهریار را پیشنهاد کنیم . ممکن است بر اساس نتیجه مشاوره و تجربه ای که در طول سالیان دراز با هزاران عروس و داماد کسب کرده ایم پیشنهاد اجاره باغ تالار در مناطق دیگر یا مبالغ متفاوت با بودجه عروس و داماد را بدهیم و در عوض به تغییر در جزئیات منو بر اساس اولویت های آنها بپردازیم .

کدام باغ تالار در شهریار برای فصل بهار و تابستان مناسب تر هستند ؟

اگر قصد برگزاری عروسی در فصل بهار یا تابستان را دارید پیشنهاد میکنیم که از باغ تالارهای با فضای باز بزرگ و زیبا استفاده کنید . این فضای بزرگ موجب میشود تا مسیر ورود عروس و داماد را هرچه زیباتر بیاراییم . آراستن فضای بیرونی باغ تالار انتخابی شما در شهریار با انواع نورپردازی های جدید ، گل آرایی ، شمع آرایی و اکسسوری های مختلف موجب چشمگیرتر شدن مراسم میشود . همچنین در فصل بهار و تابستان امکان چیدمان میزهای مهمانان در فضای باز نیز وجود دارد و این امر نیز موجب تنوعی مناسب در ظاهر مراسم شما شود .

استفاده از دکورهای روستیک برای تزئینات و محل نشستن مهمانان در فصل بهار و تابستان میسر بوده و مطمئن باشید که مراسم شما بسیار زیباتر از تصورتان خواهد شد . پس در واقع در کنار زیبایی و ویژگیهای ظاهری و مهم سالن یک باغ تالار ، دادن اولویت و اهمیت به فضای بیرون در فصل بهار و تابستان را به شما پیشنهاد میکنیم .

کدام باغ تالارهای شهریار برای فصل سرما ، پاییز و زمستان مناسب هستند ؟

برخی از باغ تالارهای محدوده شهریار فضای باز بسیار بزرگ و وسیع ندارند . در فصل پاییز و زمستان به دلیل سرمای هوا تمایل به چیدمان و نشستن در فضای باز از سوی مهمانان وجود نداشته و تمامی تمرکز مراسم در داخل سالن است .

پس به دلیل اینکه تمامی مراسم شما از چیدمان میزهای مهمانان گرفته تا دیزاین ها و تمامی تزئینات مراسم در داخل سالن انجام میشوند ، در فصل پاییز و زمستان بهتر است به سالن باغ تالاری که انتخاب میکنید توجه بیشتری شود .

برگزاری مراسم در باغ عروسی شهریار

 همانطور که در بالا هم توضیح دادیم برگزاری مراسم در فضای باز فقط برای چیدمان میهمانان و جایگاه عروس و داماد ، مراسم کیک و میز شام امکان پذیر است . گروه موسیقی باید در سالن باغ عروسی مستقر باشند و در تعداد بسیار اندکی از پیشنهادات تشریفات بزرگ آریان امکان اینکه گروه موزیک هم در فضای باز باشد امکان پذیر است .  اگر به فکر چیدمان میهمانان خود در فضای باز در باغ تالارهای شهریار بودید حتما پیشنهاد میکنیم در دیزاین های خود از چوب و روستیک هم استفاده نمایید . البته این موضوع به نوع مراسم شما از جمله مراسم عروسی ، مراسم عقد یاجشن نامزدی هم بستگی دارد . اگر برای جشن نامزدی یا عقد اقدام کرده اید ، تزئینات و دیزاین های تکمیلی و زیباتر را برای جشن عروسی خود نگه دارید تا تفاوت آن برای میهمانان شما و همچنین خود عروس و داماد مشهود باشد . البته ما در تشریفات عروسی آریان امکانات و انواع دیزاین را برای برگزاری عروسی و جشن های شما داریم که آمادگی اجرای انواع دکور را مناسب با سلیقه شما داریم و با توجه به سلیقه مورد نظرتان از دیزاین ها و دکور های مورد نظر شما استفاده مینماییم تشریفات آریان برگزار کننده انواع جشن در باغ تالار شهریار میباشد که آماده رقم زدن شبی رویایی برای جشن های شما عزیزان میباشد. در ادامه با قیمت اجاره باغ تالار در شهریار در فصول مختلف آشنا میشویم  

شرایط برگزاری مراسم در تعطیلات نوروز در شهریار

تعطیلات نوروز یکی از دوره هایی است که به تعطیل بودن چند روزه آن ممکن است به برگزاری مراسم خود در آن فکر کرده باشید. اما یکی از نکاتی که منجر به منصرف شدن احتمالی شما از این تاریخ ها میشود عدم رضایت و تمایل میهمانان شماست . این عدم تمایل ممکن است به دلیل مسافرتهای آنان در نوروز باشد . اگر با این موضوع مشکلی ندارید میتوانید تعطیلات نوروز را برای برگزاری مراسم و اجاره باغ تالار در شهریار انتخاب کنید .

در مورد هزینه اجاره باغ تالارهای شهریار در تعطیلات نوروز باید بدانید که قیمت این روزها از اسفند ماه کمی بیشتر یا ممکن است که برابر باشد . ولی به دلیل تمایل بسیار زیاد به تاریخ های نیمه دوم فروردین ، قیمت روزهای 15 روز دوم بیشتر از تعطیلات نوروز است .

نکات مهم برای انتخاب تاریخ و رزرو باغ تالار در شهریار

برای رزرو باغ تالار در شهریار باید به جوانب مختلف تاریخی که انتخاب میکنید فکر کنید . هماهنگ بودن آرایشگاه با تاریخ انتخابی شما ، هماهنگی تشریفات ، موزیک و گروه فیلم و عکس هم به مراتب از درجات بالاتری برخوردار هستند . اینکه صرفا خانواده ها در جلسات تصمیم گیری در مورد برگزاری مراسم دور هم جمع میشوند و یک تاریخ را مشخص میکنند ملاک تصمیم گیری برای عروس و داماد نباشد باشد .

بارها در مشاوره های تشریفات آریان شاهد آن بوده ایم که عروس و داماد به سختی در جستجوی یک تاریخ خاص مثل نیمه شعبان هستند . حتی ممکن است بیشتر از بودجه ای که در نظر گرفته اند را مجبور شوند پرداخت کنند چون تاریخ از قبل قطعی و تصویب شده است . و یا بالعکس مواردی داشته ایم که عروس و داماد بسیاری از معیارهای انتخاب باغ تالار خود را صرف نظر کرده اند چون باغ تالارهایی که مورد پسند و علاقه آنان بوده در تاریخ قطعی از قبل تعیین شده آنان خالی نبوده است .

پس اگر ممکن است که یک تاریخ خاص را برای رزرو باغ تالارهای شهریار در نظر بگیرید ، از ماه ها قبل باید برای آن اقدام کنید تا دچار مشکلاتی که در بالا به آن اشاره کردیم نشوید .

شرایط رزرو باغ تالار در شهریار در اعیاد مثل نیمه شعبان و عید فطر

اگر قصد برگزاری عروسی خود را در تاریخ های خاص مثل عید فطر ، نیمه شعبان ، روز پدر ، ژانویه و دیگر تاریخ های مهم دارید حتما لازم است که از قبلتر برای آن اقدام کنید . در باغ تالارهای شهریار معمولا این تاریخ ها خیلی زودتر از تصور شما مثلا 3 الی 6 ماه قبل تر رزرو میشوند .

البته ممکن است که شانس با شما یار باشد و یک باغ تالار شهریار که مد نظر شما هم هست بتوانید به آسانی تاریخ مورد نظرتان را بیابید ولی به این نکته نمیتوانید اکتفا کنید و برای تاریخ های خاص نیاز به برنامه ریزی دقیق تری دارید .

باغ تالار رایگان در شهریار

اجاره باغ تالار در شهریار از نظر قیمت بستگی به چند عامل دارد . یک فصل برگزاری مراسم بسیار در قیمت اجاره باغ برای عروسی موثر است . یکی دیگر از این عوامل ظرفیت باغ عروسی برای پذیرش میهمان است . از طرفی هم برای تعداد میهمانان کم و مراسم های کوچک باغ عروسی خیلی کوچک در شهریار وجود ندارد و تمامی باغ های عروسی در شهریار حداقل ظرفیت 100 نفر میهمان را دارند . حال اگر شما برای تعداد زیر 100 نفر به دنبال اجاره باغ عروسی درشهریار هستید نباید به سراغ باغ های عروسی بزرگ با سالن های وسیع بروید . در واقع برای این شرایط خاص تعداد محدودی باغ تالار در شهریار وجود دارد .   

باغ تالار ارزان در شهریار

 در این بین برخی از همکاران تشریفات مجالس اقدام به ارائه قیمت یک باغ تالار در شهریار با قیمت پایینتر از سایر همکاران میکنند . لازم است بدانید که قیمت اجاره باغ تالار در شهریار برای همه یکسان است و اگر شخصی مدعی شد که قیمت اجاره فلان باغ عروسی را پایین تر ارائه میکند مطمئن باشید که این تفاوت هزینه را در بندهای دیگر قرارداد و موارد دیگر پرداخت خواهید کرد . البته شرایط خاصی هم وجود دارد که در رقابت دو مجموعه تشریفات مجالس ، یکی به عنوان تخفیف ، مبلغ کمی از باغ را کسر میکند تا مورد توجه عروس و داماد قرار بگیرد . ولی در حالت کلی ما در تشریفات بزرگ آریان معتقدیم اگر با عروس و داماد صادقانه و شفاف مشاوره کنیم و تمامی شرایط را توضیح دهیم نتیجه نهایی و جشن برگزارشده هم رضایت بخش خواهد بود و این مهم را در سالهای گذشته در تمامی جشنهای خود تجربه کرده ایم .  

ویژگی و مشخصات باغ عروسی ارزان در شهریار

اگر به دنبال باغ تالار ارزان در شهریار هستید باید بدانید به دلیل اینکه برخی از آنها دارای سالنهایی ساده تر و به دور از تجملات لوکس هستند قیمت های مناسب تری دارند . تعدادی از باغ تالارهای شهریار با قیمت مناسب را در تشریفات آریان به عروس و دامادهایی که به دنبال شرایط اقتصادی مراسم خود هستند پیشنهاد میکنیم . البته این باغ تالارها هم از زیبایی های خاص خودشان برخوردار هستند .

عمارت های لوکس در شهریار کدام ها هستند ؟

در سالهای اخیر شاهد رشد چشمگیر هزینه های ساخت باغ تالار در شهریار و تجملاتی بیش از حد و چشمگیر در آنها بوده ایم . امروزه لوکس ترین باغ تالارهای عروسی در شهریار هستند و شما با هزینه های بسیار زیاد اجاره میتوانید آنها را برای مراسم خود رزرو کنید .

باغ تالار و عمارت های لوکس در شهریار هزینه های بسیار بالای دارند و اجاره آنها برای یک شب در تابستان از 20 میلیون شروع و برای تاریخ های خاص حتی به بیش از 40 میلیون هم میرسند .

ما در تشریفات آریان به عروس و دامادهایی که برای مشاوره اقدام میکنند ، پیشنهاد میکنیم که اگر نیازی جدی به این نوع مراسم ندارند یا برای تامین هزینه های آن ممکن است دچار مشکل بشوند ، از تجملات این چنین در انتخاب باغ تالار مراسم خود دوری کنند و با هزینه هایی پایین تر هم میتوانند مراسم خود را به بهترین و زیباترین شکل ممکن برگزار کنند .

آدرس تمام باغ تالارهای شهریار

برای مشاوره جهت بازدید از باغ تالارهای شهریار لازم است مشاوره تخصصی و دقیق را با مشاوران تشریفات آریان داشته باشید و سپس بر اساس بودجه ، سلیقه و تعداد مهمان و همچنین شرایط عمومی مراسم ، اقدام به انتخاب باغ تالار در شهریار کنید .

user