No module Published on Offcanvas position

اجاره سالن اجتماعات

سالن اجتماعات به سالنهای زیر ساختمانهای مسکونی یا تجاری که امکان تجمع و برگزاری مراسم را دارند گفته میشود . سالنهای اجتماعات معمولا برای ساکنین برج ها یا ساختمان ها استفاده میشود ولی در برخی از ساختمان ها بر اساس تصمیم مدیران آن ، امکان اجاره برای برگزاری مراسم را دارند .

سالن اجتماعات را برای مناسبت و موضوعات مختلف میتوانید اجاره کنید . معمولا سالنهای اجتماعات را برای مهمانی اجاره میدهند و این مهمانی ممکن است جشن تولد ، نامزدی ، عقد ، عروسی یا سالگرد ازدواج باشد . برای هرکدام از این سالنهای اجتماعات باید به نکاتی مهم توجه کنید و ویژگی ها و نیازهای مربوط به هر موضوع را به خوبی بدانید تا بتوانید برای اجاره سالن اجتماعات اقدام کنید .

سوالات متداول اجاره سالن اجتماعات

آیا امکان اجاره سالن بدون خدمات وجود دارد ؟

خیر ، سالن اجتماعات برای تولد یا عروسی فقط با رزرو منوی تشریفات و برگزاری امکان پذیر است و امکان اجاره سالن خالی بدون تشریفات وجود ندارد .

سالن های اجتماعات در کدام محدوده های تهران هستند ؟

ما در محدوده های شرق تهران ، شمال تهران و غرب تهران سالنهای اجتماعات را برای اجاره و پیشنهاد به مشتریان خود داریم و برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین تشریفات آریان تماس بگیرید .

قیمت اجاره سالن اجتماعات چقدر است ؟

در حال حاضر قیمت اجاره سالن اجتماعات در تهران از 4 میلیون شروع میشود و بیشترین مبلغ اجاره سالن اجتماعات 30 میلیون تومان است .

سالن اجتماعات در شرق تهران کدام محدوده است ؟

در محدوده شرق تهران ، در نارمک و تهرانپارس میتوانیم سالن اجتماعات برای عروس و تولد پیشنهاد کنیم .

در غرب تهران کدام محدوده ها سالن اجتماعات وجود دارد ؟

سالن اجتماعات در محدوده غرب تهران در محله های پونک ، سعادت آباد ، شهرک غرب و چیتگر موجود است و برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران تشریفات بزرگ آریان تماس بگیرید .

اجاره سالن اجتماعات در تهران

تشریفات آریان به دلیل تمرکز فعالیت خود در تهران صرفا در مورد سالنهای اجتماعات تهران به مشتریان خود مشاوره میدهد و در زمان مراجعه مشتریان برای مشاوره و اجاره سالن اجتماعات در تهران ، بر اساس تعداد مهمانان ، بودجه در نظر گرفته شده ، نوع مراسم و امکانات سالنهای اجتماعات ، به آنها پیشنهادات خود را ارائه میکند .

اجاره سالن اجتماعات شرق تهران

عده ای از مشتریان به دنبال اجاره سالن اجتماعات در شرق تهران هستند . در شرق تهران تعدادی سالن اجاره ای وجود دارد که برای مراسمهای خود میتوانید آنها را اجاره کنید. برای مثال ممکن است برای جشن عروسی به دنبال سالن اجتماعات در شرق تهران باشید یا برای برگزاری جشن تولد .

وقتی صحبت از شرق تهران میکنیم منظور ما مناطق مهم شرق تهران مثل تهرانپارس و نارمک است . این دو از این نظر مهم هستند که در آنها سالنهای اجتماعات برای اجاره وجود دارد . پس اگر به ذنبال اجاره سالن اجتماعات در تهرانپارس یا اجاره سالن اجتماعات در نارمک هستید میتوانید از لیست سالن های اجتماعات شرق تهران در تشریفات آریان ، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید .

اجاره سالن اجتماعات غرب تهران

همچنین عده ای دیگر از مشتریان تشریفات آریان به دنبال اجاره سالن اجتماعات در غرب تهران هستند . برای این دسته از متقاضیان نیز در مناظق مختلف غرب تهران پیشنهاداتی برای اجاره سالن اجتماعات داریم . قیمت سالن های اجتماعات غرب تهران با شرق تهران تفاوتی ندارد . چون برای سالن های اجتماعات در غرب تهران یا شرق تهران قیمتی مناسب در نظر گرفته شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

ممکن در محله های گوناگون به دنبال سالن اجتماعات باشید که به چند مورد آن میپردازیم :

اجاره سالن در سعادت آباد

اجاره سالن اجتماعات در شهرک غرب

اجاره سالن اجتماعات در مرزداران

اجاره سالن اجتماعات در پونک

اجاره سالن اجتماعات در جنت آباد

اجاره سالن اجتماعات در شهرک راه آهن ( شهرک گلستان )

و اجاره سالن اجتماعات در محدوده چیتگر

در تشریفات آریان برای تمامی این نیازها و شرایط گوناگون پیشنهادات مناسبی برای ارائه وجود دارند که شما از طریق تماس با مشاوران تشریفات آریان میتوانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنید .

اجاره سالن اجتماعات شمال تهران

شمال تهران نیز در چند محله گوناگون امکان اجاره سالن اجتماعات وجود دارد . که در ادامه به چند محله و مورد آن اشاره میکنیم :

اجاره سالن اجتماعات در پاسداران

تشریفات آریان در محدوده پاسداران با چند سالن اجتماعات برای اجاره همکاری میکند که برای موضوعات مهمانی ، نامزدی و عروسی مناسب هستند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره سالن اجتماعات در پاسدارن با ما تماس بگیرید .

اجاره سالن اجتماعات در نیاوران

یکی از مناطق دیگری که امکان اجاره سالن اجتماعات دارید نیاوران است . تشریفات آریان با چند پیشنهاد اجاره سالن اجتماعات در نیاوران برای مشتریان خود سرویس های ویژه ای دارد .

مناطق دیگری که در شمال تهران سالنهای اجتماعات برای اجاره وجود دارند تجریش ، دولت ، فلهک ، میرداماد ، جردن ، زعفرانیه و ولنجک است . معمولا مشتریان سوال میکنند قیمت اجاره سالن اجتماعات در ولنجک چقدر است ؟ یا قیمت سالن اجتماعات در زعفرانیه چقدر است ؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد اجاره سالن اجتماعات در شمال تهران لطفا با ما تماس بگیرید .

اجاره سالن اجتماعات برای مهمانی

یکی از نیازهای عمومی مشتریان تشریفات آریان برگزاری مهمانی در سالن اجتماعات است . اجاره سالن اجتماعات برای مهمانی در کلیه مناطق تهران امکانپذیر است . اگر برای برگزاری مهمانی خود نیاز به سالن اجتماعات دارید نگران نباشید . سالنهای اجتماعات با قیمت های مناسب و ارزان برای برگزاری مهمانی مناسب هستند .

اجاره سالن اجتماعات برای مهمانی را باید بر اساس نیازهای اولیه و موضوع مراسم خود انجام دهید . برای مثال شرایط عمومی یک مهمانی جشن تولد با مهمانی جشن عقد متفاوت است . ما در این صفحه نکات مهم را برای شما مینویسیم تا در زمان اقدام برای اجاره سالن اجتماعات دچار دردسر نشوید .

یکی از نکات مهمی که متقاضیان اجاره سالن اجتماعات عنوان میکنند تعداد مهمانان آنهاست و تمایل دارند سالنی که برای مهمانی خود اجاره میکنند متناسب با تعداد مهمانان آنها باشد . برای مثال :

سالن اجتماعات برای 30 نفر

اجاره سالن اجتماعات برای 40 نفر یا 50 نفر

سالن اجتماعات اجاره ای برای تعداد 60 یا 70 نفر

سالن اجاره برای 80 یا 90 نفر

اجاره سالن برای مهمانی 100 نفره

اجاره سالن اجتماعات برای 130 تا 150 نفر

اجاره سالن اجتماعات برای 200 نفر

برای هرکدام از این تعداد ما در تشریفات آریان پیشنهادات متفاوتی برای مشتریان خود داریم . همانطور هم که قبلا توضیح دادیم موضوع مراسم نیز ممکن است پیشنهاد سالن اجتماعات را تغییر دهد .

اجاره سالن اجتماعات ارزان

یکی دیگر از نکاتی که در تماس ها به آن رسیده ایم این است که ممکن است متقاضیان به دنبال اجاره سالن اجتماعات ارزان باشند . اجاره سالن اجتماعات قیمت مناسب برای آن دسته از افرادی که بودجه محدودی برای برگزاری مراسم دارند مهم است . اجاره سالن اجتماعات قیمت مناسب در برخی از مناطق غرب تهران و شرق تهران امکان پذیر است . پس اگر به دنبال اجاره سالن اجتماعات ارزان برای تولد یا اجاره سالن اجتماعات قیمت مناسب برای مهمانی هستید با ما تماس بگیرید .

اجاره سالن اجتماعات برج

یکی از مزیت هایی که سالن اجتماعات در برج دارد فضای پارک مناسب یرای مهمانان است . داشتن پارکینگ در سالن اجتماعات برای مهمانان در مناطق شلوغ و بدون فضای پارک مناسب بسیار مهم است . از دیگر مزیت های اجاره سالن اجتماعات برج برای متقاضیان امنیت عمومی مراسم و تامین آن است . برجهای مسکونی به دلیل داشتن نیروهای امنیتی و نگهبانی ، برای متقاضیان اجاره سالن اجتماعات برج نیز مزیت هایی قائل میشوند .

اجاره سالن اجتماعات برای نامزدی

اگر قصد برگزاری جشن نامزدی دارید و برای آن به دنبال اجاره سالن اجتماعات هستید باید به چن نکته توجه کنید . یکی از آن نکات محدودیت ساعت سالن است . به دلیل اینکه در مراسم نامزدی نزدیکان شما و خانواده همسرتان حضور دارند باید به آبرومند بودن سالن اجاره ای نیز توجه کنید . به هر حال سالن اجتماعات برای نامزدی را باید با حساسیت بیشتری نسبت به تولد و مهمان رزرو کنید .

اجاره سالن اجتماعات برای عروسی

اگر قصد شما از اجاره سالن اجتماعات برگزاری عروسی است علاوه بر پاکینگ مناسب برای مهمانان ، داشتن فضای پارک مناسب برای مهمانان و ماشین عروس و همچنین بررسی ساعت مجاز برای انتهای مراسم ، نظافت و تمیزی سالن ، وجود سرویس بهداشتی مناسب و تمیز ، ارتفاع سقف مناسب در سالن ، فضای مناسب برای سرو غذا و همچنین داشتن برق مناسب و ژنراتور در صورت قطع شدن برق .

اجاره سالن اجتماعات برای تولد

برای جشن تولد نیازی به حساسیت زیاد مثل عروسی نیست . ولی اگر قصد برگزاری تولد در سالن اجتماعات را دارید باید به دسترسی مناسب ، داشتن فضای مناسب برای اجرای تزئینات ، فضایی مناسب برای بازی کوکان و سرویس های بهداشتی مناسب توجه کنید .

قیمت اجاره سالن اجتماعات

نکته ای که بصورت عمومی در اجاره سالن اجتماعات وجود دارد این است که قیمت اجاره سالن ارتباطی با موضوع مراسم ندارد . برای مثال وقتی قیمت اجاره یک سالن اجتماعات 1 میلیون تومان است فرقی نمیکند که برای مراسم تولد آن را اجاره میکنید یا برای مراسم عروسی . مهم این است که وقتی شما یک تاریخ را برای مراسم خود اجاره میکنید ، سالن باید تمامی امکانات و شرایط مورد نیاز را برای شما فراهم کند .

قیمت اجاره سالن اجتماعات در تهران بطور کلی از حدود 1 میلیون تومان شروع شده و تا حدود 12 میلیون تومان متغیر است . هرچقدر ظرفیت سالن اجتماعات کمتر باشد قیمت مناسب تر خواهد داشت . هرچقدر سالن اجتماعات مجلل تر و زیبا تر باشد قیمت آن بیشتر است .

از نکات مهم دیگر در اجاره سالن اجتماعات ساعت استفاده از آن است . برخی از متقاضیان تشریفات آریان اعلام میکنند که سالن را برای 2 ساعت نیاز دارند . لازم به ذکر است اجاره سالن بصورت روزانه انجام میشود . اجاره روزانه سالن اجتماعات به این منظور است که از صبح سالن در اختیار شماست تا بتوانید تمامی امور مربوط به چیدمان ، تزئینات ، پذیرایی و مراسم را محیا و آماده کنید و تا ساعت 12 شب از سالن استفاده کنید . شاید مراسم شما 2 یا 3 ساعت زمان ببرد ولی سالن در آن روز در اختیار مشتری دیگری نمیتواند قرار بگیرد . به همین دلیل اجاره را کامل و مربوط به یک تاریخ در نظر میگیرند .

اجاره سالن بعد از تالار

یکی دیگر از نیازهای مشتریان ، اجاره سالن برای مراسم بعد تالاری است . از نکات مهم مراسم بعد از تالار ساعت آن است . معمولا در تالارهای پذیرایی حدود ساعت 10 اقدام به سرو شام میکنند که سرو شام حدود 30 دقیقه الی 1 ساعت زمان خواهد برد . یعنی خروج از مراسم در ساعت 11 شب خواهد بود . شاید هم کمی زودتر یا دیرتر !

نکته بسیار مهمی که باید در اجاره سالن بعد تالاری در نظر بگیرید نزدیک بودن سالن به تالار پذیرایی شماست . این توجه برای آن است که هرچه زودتر به سالن اجتماعات اجاره ای برای مراسم بعد از تالار خود برسید .

به طور عمومی به دلیل اینکه سالن های اجتماعات تا ساعت 12 شب در اختیار مشتریان قرار میگیرند ، تمامی سالنهای اجتماعات امکان برگزاری مراسم بعد تالاری را ندارند . سالنهایی در مورد مراسم بعد از تالار به متقاضیان خود سرویس دهی میکنند که امکان ادامه ساعت مراسم تا ساعاتی بعد از ساعت 12 شب را دارند . برای این منظور نداشتن همسایه یا مزاحمت برای آنها و یا هماهنگی ساکنین ساختمان با این موضوع بسیار مهم است . بهتر است اگر به دنبال اجاره سالن برای بعد از تالار هستید به فکر فضای پارک مناسب برای مهمانان خود باشید تا برای دیگر ساکنین محله ایجاد مزاحمت نشود و مهمانان شما نیز از امنیت و رفاه مناسب برخوردار باشند .

زیبا قدیمی